Z wielką przyjemnością informuję, że pojawił się kolejny nakład „Historii tysiąca lęków”.

Opis książki poniżej:

Tytuł nie kłamie – to książka o lękach. O tysiącu przeróżnych lęków, wypełzających nie wiadomo skąd. O lękach społecznych, o niczym nieuzasadnionych potrzebach spełniania cudzych oczekiwań, o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości.

To także ekstremalny zapis nieustannego przełamywania własnych ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu, prowadzącego ostatecznie do ustanowienia nieoficjalnego rekordu świata oraz dwóch oficjalnych rekordów Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze.

Książka w dość zabawny, a czasami wzruszający sposób pokazuje siłę drobnostek, które przybierając monstrualne rozmiary zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.

Generał Mirosław HERMASZEWSKI o książce:

„Trudno uwierzyć, że w skromnej postaci pana Tomasza tkwi tak wielki życiowy potencjał. Jego młodzieńcze marzenia nie odbiegały od przeciętnych. Te odważniejsze skrywały się za horyzontem nieosiągalności. Jego wewnętrzna siła i chęć pokonywania trudnych wyzwań, pozwoliły mu spróbować pokonać niemożliwe. Dysponując niespożytą wewnętrzną siłą, nabytą rzetelną i wszechstronną wiedzą, nie bez obaw spróbował zajrzeć za ten tajemniczy horyzont. Udowodnił, że jest to możliwe. Przed tym musiał pokonać samego siebie. On tego dokonał. Jak to osiągnął, jakim kosztem, przeczytajcie „Historię Tysiąca Lęków”. Ja coś o tym wiem z autopsji”

(dostępny eBook, Audiobook i Aodiobook CD, książka jest również w j. angielskim)

https://historiaskoku.pl