POLSKIE REKORDY SPADOCHRONOWE

7:46

Rekord w skokach
„kanapowych”
pobity. Wśród
spadochroniarzy
jest …

youtube.com

100-way – Polish National Formation Skydiving Record

Rekord Polski w największej formacji spadochronowej 2015. www.rekord2015.pl

 

REJESTR REKORDÓW POLSKI W SPORCIE SPADOCHRONOWYM

  1. G-1-b Indywidualne skoki na celność lądowania, z użyciem centra o średnicy 0,05 m.
  • Rekord Ogólny – Dzień

13 lądowań na centro , 14 lądowanie 0,00 m. – Marek Tarczykowski

(poza miejscem i czasem ustanawiania rekordu)

25-28.06.1994 r., Kraków

  1. G-1-b Indywidualne skoki na celność lądowania, z użyciem centra o średnicy 0,03 m.
  • Rekord Ogólny – Dzień

6 lądowań na centro , 7 lądowanie 0,01 m. – Mikołaj Marczyk

22.07.1997 r., Lublin

  1. G-1-c   Akrobacja indywidualna
  • Rekord Ogólny – na zawodach

Wojciech Białobrocki – 6,17 s.

22.09.1995 r., Zielona Góra

  1. G-2-b

Grupowe skoki na celność lądowania kobiet , z użyciem centra o średnicy 0,05 m.

Grupy 4-osobowe

  • Rekord kobiecy – Dzień

1 lądowanie na centro , 2 lądowanie 0,05 m.

Dorota Pałczyńska, Agata Dąbrowska, Beata Porębska, Monika Kalus.

05.06.1989 r., Nowy Targ

  1. G-2-b

Grupowe skoki na celność lądowania , z użyciem centra o średnicy 0,05 m.

Grupy 4-osobowe

–  Rekord Ogólny – Dzień

8 lądowań na centro , 9 lądowanie 0,01 m.

Adam Oskroba, Marek Tarczykowski, Wiesław Skóra, Sławomir Rybacki.

Halle-Oppin, 24-29.09.1990 r.

  1. G-2-c-2 Największa formacja w wolnym spadaniu
  • Rekord Ogólny – Dzień

20 osób

Jacek Klus, Sławomir Rybacki, Adam Oskroba, Marek Tarczykowski,

Tomasz Świerad, Marek Fotyga, Wiesław Skóra, Mikołaj Marczyk, Marcin Bielecki, Grzegorz Świerad, Mirosław Wojtania, Dariusz Kapela, Dariusz Szczepański, Zdzisław Caban, Mirosław Rapita, Krzysztof Wypych, Maciej Antkowiak, Andrzej Lamch, Ryszard Sobczak, Mariusz Puchała

16.10.1991 r., Oleśnica

  1. G-2-d-4 Canopy Relative Work – Największa formacja w Canopy Relative Work
  • Rekord Ogólny

9 osób

Grzegorz Grosicki, Jarosław Zwierzyński, Andrzej Staniak, Leszek Kwiatkowski, Stanisław Padzianowski, Robert Cieśliński, Roman Rejmer, Marek Duraziński, Dariusz Piątkowski

16.08.1991 r., Piastów

  1. G-1-a Indywidualne skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania)

  • Rekord kobiecy – Dzień

Edyta Gierczak 7 066,0 m.

21.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-1-a Indywidualne skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania indywidualnie)

  • Rekord ogólny – Dzień

Tadeusz Dulla 12 520 m.

Modlin, 04.09.1957 r.

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

6 770,0 m. – 3 osoby

Bolesław Dzieciaszek, Borysław Dzieciaszek, Eugeniusz Zieliński

21.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

5 744,0 m. – 5 osób

Bolesław Dzieciaszek, Borysław Dzieciaszek, Eugeniusz Zieliński, Janusz Glazer, Jan Musiał

17.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

5 895,0 m. – 6 osób

Bolesław Dzieciaszek, Borysław Dzieciaszek, Eugeniusz Zieliński, Jan Musiał, Adam Świąder, Tadeusz Wiatr

18.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

5 815,4 m. – 7 osób

Janusz Glazer, Jan Musiał, Adam Świąder, Tadeusz Wiatr, Mieczysław Hapoński, Mirosław Kaźmierczak, Tomasz Sikora

21.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

5 383,1 m. – 9 osób

Bolesław Dzieciaszek, Borysław Dzieciaszek, Janusz Glazer,

Mieczysław Hapoński, Mirosław Kaźmierczak, Tomasz Sikora, Adam Świąder,Tadeusz Wiatr, Eugeniusz Zieliński

20.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

5 613,7 m. – 10 osób

Bolesław Dzieciaszek, Borysław Dzieciaszek, Edyta Gierczak, Janusz Glazer, Mieczysław Hapoński, Mirosław Kaźmierczak, Jan Musiał,Tomasz Sikora, Adam Świąder, Eugeniusz Zieliński

20.05.1993 r. Poznań-Ławica

  1. G-2-a Grupowe skoki wysokościowe

(wysokość wolnego spadania w grupie)

  • Rekord ogólny – Dzień

5 501,3 m. – 13 osób

Lidia Kosk, Renata Gładysz, Katarzyna Krzewska, Gabriel Banasiak, Borysław Dzieciaszek, Mieczysław Hapoński, Jędrzej Jaxa-Rożen, Tomasz Sikora, Andrzej Staniak, Adam Świąder, Marek Włoszczak, Eugeniusz Zieliński, Jarosław Żywalewski

Poznań-Ławica

17. G-2 –c – 2 Największa Formacja w grupie

          REKORD OGÓLNY – DZIEŃ

  • Spadochronowy Rekord RW.

Drużyna 45-osobowa, w składzie:

AMBROZIAK Jacek, FILIPOWSKI Dariusz, GARSTKA Jarosław, JANKIEWICZ Grzegorz, BIAŁECKI Markiz, BANASZKIEWICZ Dariusz, BAŁA Dawid, BOŁDAK Mariusz, BROŻKO Maciej, DESKIEWICZ Krzysztof, DRATWA Sebastian, CNOTALSKI Roman, HALICKI Radosław, TARCZYKOWSKI Marek, KARWOWSKI Artur, KEMPYS Łukasz, MICHALAK Maciej, KOBA Mariusz, KUCHARSKI Janusz, LASKOWSKI Marcin, MACHOWICZ Maciej, NOWAKOWSKI Marek, NOWOWIEJSKA Ewa, OCHMAŃSKI ZBIGNIEW, FILUS Krzysztof, PALISZEK Janusz, PILARCZYK Izabela, SEŃ Marcin, STANIAK Andrzej, STAŚKIEWICZ Bartosz, SZLĘK Jan, SZOT Jarosław, SZOT Marcin, SZPITALNY Szymon, TRACEWSKI Maciej, WEGRZECKI Maciej, ZAMECZNIK Zuzanna, ZARZECZNY Piotr, AUGUSTYNIAK Piotr, BŁAŻEWICZ Piotr, KAPELA Dariusz, Kłonica Robert, STEMPIŃSKI Radosław, PIETRZAK Marek, LAMCH Andrzej.

Aeroklub Ostrowski, lotnisko w Michałkowie, 19 czerwca 2008 r. ,

  1. G-2 –c – 2 Największa Formacja w grupie

           REKORD KOBIECY – DZIEŃ

  • Spadochronowy Rekord RW.

Drużyna 11 -osobowa, w składzie:

Karolina GEILKE, Marta PIETRYK, Anna SZYMAŃSKA, Agnieszka CECHA BOŁDAK, Izabela PILARCZYK, Renata NIEDZIAŁKOWSKA, Amelia BOBOWSKA, Monika SIATKOWSKA, Ewa NOWOWIEJSKA, Zuzanna ZAMECZNIK, Bogna SZYLLER.

Aeroklub Ostrowski, lotnisko w Michałkowie, 5 września 2008 r.

  1. REKORD KOBIECY – DZIEŃ
  • Spadochronowy Rekord RW.

Drużyna 14 – osobowa, w składzie:

BOŁDAK Agnieszka, CHALUPKA Zuzanna, DOMŻAŁA Małgorzata, DZIDO Anna, GLINKA-KIELERZ Sylwia, GODLEWSKA Dominika, KOWALSKA Aleksandra, LIS Anna, PISAREK Ewa, PONIATOWSKA Małgorzata, SZYMAŃSKA Katarzyna, SZYMAŃSKA Paula, WITKOWSKA Katarzyna,
ZAREMBA Magdalena.
Kamera:
Mariusz Pawłowski i Dariusz Banaszkiewicz

Aeroklub Warszawski, lotnisko Chrcynno, 14 września 2013 r.

  1. G-2 –c – 2 Największa Formacja w grupie
  •  REKORD KOBIECY – DZIEŃ

Spadochronowy Rekord RW.

Drużyna 21 -osobowa, w składzie:

Kinga PEŁKA, Agnieszka BOŁDAK, Izabela PILARCZYK, Renata NIEDZIAŁKOWSKA, Amelia BOBOWSKA, Monika SIATKOWSKA, Bogna SZYLLER, Kinga KOMOROWSKA, Laura STACHOWSKA, Urszula KUCHARCZYK, , Karolina PAPAJ, Agata CHMIELAK, Monika SIATKOWSKA, Natalia FELENDER, Aleksandra KOWALSKA, Katarzyna WITKOWSKA, Dominika GODLEWSKA, Dagmara KOPIŃSKA, Grażyna BUBAŁA, Agnieszka ROMAN, Agnieszka SZCZERBAKOW

Aeroklub Ostrowski, lotnisko w Michałkowie, 28 sierpnia 2009 r.

  1. 20. G-1-b Indywidualne skoki na celność lądowania, z użyciem    

     centra o średnicy 0,02 m.

  • Rekord Ogólny – Dzień – Na zawodach

3 lądowania na centro, 4 lądowanie 0,01 m.

Monika Sadowy-Naumienia

27.09.2009 r., PARAWCS , Locarno (Szwajcaria).

  1. G-1-b Indywidualne skoki na celność lądowania, z użyciem

     centra o średnicy 0,02 m.

  • Rekord Ogólny – Dzień – Na zawodach

4 lądowania na centro , 5 lądowanie 0,09 m. – Sławomir Bednarski

27.09.2009 r., PARAWCS , Locarno (Szwajcaria).

  1. G-2 –c – 2 Największa Formacja w grupie

           REKORD OGÓLNY – DZIEŃ

  • Spadochronowy Rekord RW.

Drużyna 70-osobowa, w składzie:

Lp. Imię i Nazwisko Nr licencji POL-
1. Wojciech Schneider 100/08
2. Tomasz Wojciechowski 214/08
3. Jacek Jędrych 098/08
4. Bartosz Cisek 218/08
5. Dominik Bidziński 104/08
6. Piotr Augustyniak 084/03
7. Bartosz Staśkiewicz 208/08
8. Roman Cnotalski 135/12
9. Przemysław Pikus 103/08
10. Anna Dzido 110/10
11. Sebastian Matejek 151/11
12. Tomasz Ignaczuk 117/12
13. Janusz Paliszek 090/08
14. Dariusz Filipowski 023/06
15. Paula Szymańska 119/11
16. Rafał Popławski 118/12
17. Paweł Łęgowski 134/12
18. Laura Stachowska 130/09
19. Kinga Komorowska 123/09
20. Karolina Papaj 119/09
21. Konrad Sulowski 143/12
22. Izabela Pilarczyk 205/08
23. Ewa Pisarek 136/12
24. Marcin Szot 321/08
25. Maciej Machowicz 081/08
26. Krzysztof Kiebała 224/08
27. Wojciech Zbiegniewski 116/08
28. Robert Przytuła 137/12
29. Arkadiusz Szczebiot 140/12
30. Tomasz Witkowski 123/12
31. Paweł Rey 138/12
32. Zbigniew Kordzikowski 119/12
33. Tomasz Prusak 083/08
34. Maciej Węgrzecki 084/08
35. Robert Sitarz 139/12
36. Jarosław Szot 080/08
37. Paweł Kardyni 311/08
38. Maciej Lamentowicz 086/03
39. Szymon Szpitalny 093/08
40. Jerzy Łącki 220/08
41. Artur Zieliński 141/12
42. Jarosław Bieliński 063/06
43. Tomasz Rzeczkowski 318/08
44. Artur Karwowski 095/08
45. Olimpia Patej 111/10
46. Tomasz Rapita 021/06
47. Piotr Mateja 319/08
48. Robert Wolski 326/08
49. Maciej Tracewski 082/08
50. Maciej Król 131/12
51. Marcin Pietrucha 314/08
52. Robert Jurczak 130/12
53. Krzysztof Szopiński 216/04
54. Krzysztof Kalinowski 310/08
55. Piotr Góralski 112/08
56. Sebastian Dratwa 227/03
57. Marcin Laszuk 202/08
58. Piotr Błażewicz 089/03
59. Jan Ślusarczyk 227/08
60. Zenon Laszuk 119/08
61. Wojciech Hajduk 120/12
62. Karina Laszuk 132/12
63. Iwona Raczkiewicz 006/07
64. Grzegorz Szusta 300/08
65. Krzysztof Lewandowski 087/03
66. Wojciech Polczyk 218/04
67. Emanuela Paczulla 099/08
68. Agata Chmielak 128/09
69. Amelia Bobowska 332/08
70. Bartosz Żukowski 142/12

 

lotnisko w m. Klatovy, Rep. Czeska, 26 września 2012 r.

  1. G-1c  Rekordy w Formacjach w Swobodnym Spadaniu Kobiet RW-4
  • Rekord kobiet  – Dzień- Na zawodach

Maja Ważniewicz- kapitan, Kinga Komorowska, Iwona Raczkiewicz, Karina Laszuk, Grzegorz Ciesielski- kamera

ilość formacji wykonanych w jednej kolejce  10

  1. G-1c  Rekordy w Formacjach w Swobodnym Spadaniu Mężczyzn RW-4
  • Rekord ogólny – Dzień- Na zawodach

Marek Nowakowski – kapitan, Sebastian Dratwa, Bartosz Staśkiewicz, Dariusz Filipowski, Andrzej Bartłomowicz – kamera

ilość formacji wykonanych w jednej kolejce  15

  1. G-1-c Indywidualne skoki na akrobację Kobiet

       Bogna Bielecka

  • Rekord Ogólny – Dzień – Na zawodach

Wynik: 8.45.

Data: 22-26.09.2013.

Miejsce:Cheboksary, Rosja

Spadochronowe Mistrzostwa Europy

  1. G-1e  Konkurencja Speed – Canopy Piloting Mężczyzn  – Rekord ogólny – Dzień- Na zawodach

Maciej Machowicz

Wynik 76,114 p. Powinno być 2,556 sek zamiast 76,114p.

27. G-1-b Indywidualne skoki na celność lądowania Mężczyzn, z      

       użyciem centra o średnicy 0,02 m.

  • Rekord Ogólny – Dzień – Na zawodach

5 lądowań na centro Tomasz Rapita

  • PARAWCS, Locarno (Szwajcaria)
  1. G-1d  Rekordy w najdłuższej sekwencji w tunelu Mężczyzn Indoor FS
  • Rekord ogólny – Dzień- Na zawodach w formacji 4-o osobowej

Dariusz Filipowski – kapitan, Sebastian Matejek, Piotr Bereda, Rafał Popławski

ilość formacji wykonanych w jednej kolejce  28

data 14-12-2014 r

  1. G-1 Rekord Polski w konkurencji CP m. KLATOWY 26.08.2014r. Sebastian Dratwa 113,80m
  2. G-1   Rekord Polski w konkurencji CF 2SQ m. BANJA LUKA 18.08.2014r. Drużyna w składzie: Michał Balonis, Paweł Michalski, Marcin Bąk 10 punktów
  3. G-1   Rekord Polski w konkurencji CF 2SQ m. Radawiec 29.08.2014r. Drużyna w składzie: Michał Balonis, Paweł Michalski, Marcin Bąk 11 punktów
  4. G-2 Rekord Polski, Najwyższa wysokość w skoku Grupowym 3 osoby.
  • Rekord ogólny – Dzień

Wysokość skoku 10 714 m

Data skoku 03-12-2014

Miejsce skoku Popławy / Polska

Tomasz Witkowski Nr Licencji 43414

Arkadiusz Majewski Nr Licencji 43415

Tomasz Kozłowski Nr Licencji 43416

  1. G-2 Rekord Polski, Najwyższa prędkość w wolnym spadaniu w skoku grupowym 3 osoby
  • Rekord ogólny – Dzień

Prędkość 311 km/h

Data 03-12-2014

Miejsce Popławy Polska

Tomasz Witkowski Nr Licencji 43414

Arkadiusz Majewski Nr Licencji 43415

Tomasz Kozłowski Nr Licencji 43416

  1. G-2 Rekord Polski, Dystans w Wolnym spadaniu w skoku Grupowym 3 osoby
  • Rekord ogólny – Dzień

Dystans w wolnym spadaniu 9 364 m

Data skoku 03-12-2014

Miejsce skoku Popławy / Polska

Tomasz Witkowski Nr Licencji 43414

Arkadiusz Majewski Nr Licencji 43415

Tomasz Kozłowski Nr Licencji 43416

Wymienione wyżej rekordy są jednocześnie Rekordami Europy, Stosowne zgłoszenie zostało przesłane do FAI.

  1. Rekordy indywidualne: 

G-1 Indywidualne skoki w konkurencji Speed

  • Rekord Ogólny – Dzień – Na zawodach

Średnia prędkość 360,05 km/h

Największa prędkość 381,09 km/h

Monika Sadowy-Naumienia

Leutkirch Niemcy 17.05.2015r

  1. G-1  Indywidualne skoki w konkurencji Wingsuit Flying.
  • Rekord ogólny – Dzień – Na zawodach

Największy dystans 3,869 kilometra

Dawid Winczewski.

1st FAI World Cup in Wingsuit Performance Flying – Netheravon – UK 27.05.2015r

  1. G-1  Indywidualne skoki w konkurencji Wingsuit Flying.
  • Rekord ogólny – Dzień – Na zawodach

Największa prędkość  274,1 km/h

Dawid Winczewski.

1st FAI World Cup in Wingsuit Performance Flying – Netheravon – UK 27.05.2015r

  1. G-1  Indywidualne skoki w konkurencji Wingsuit Flying.
  • Rekord ogólny – Dzień – Na zawodach

Najdłuższy czas 72,2 sekundy

Dawid Winczewski.

1st FAI World Cup in Wingsuit Performance Flying – Netheravon – UK 27.05.2015r

  1. G-2  Indywidualne skoki w konkurencji Wingsuit Flying.
  • Rekord ogólny – Dzień

Najdłuższy czas 138,2 sekundy

Dawid Winczewski.

Netheravon – UK 26.05.2015r

Rekordy zespołowe:

  1. G-2-c Największa formacja w wolnym spadaniu Kobiet
  • Rekord ogólny – Dzień

Wynik 34 kobiety

Anna Barańska, Agata Beling, Amelia Bobowska, Agnieszka Bołdak, Agata Chmielak, Anna Ciechońska, Malgorzata Domżała, Olga Durawa, Zuzanna Foltyn, Sylwia Glinka-Kielerz, Iza Gutowiec, Anna Ignaczuk, Martyna Kołodziejczyk, Kinga Komorowska, Karina Laszuk, Joanna Matyjas, Kinga Migacz, Marta Molińska, Emanuela Paczulla, Karolina Papaj, Magda Pastor, Olimpia Patej, Izabela Pilarczyk, Maja Prochowicz, Anna Przybylska, Iwona Raczkiewicz, Agnieszka Roman, Małgorzata Solnica, Laura Stachowska, Katarzyna Szymańska, Kamila Walczak, Maja Ważniewicz, Katarzyna Witkowska, Martyna Oziemblewska

Klatovy Republika Czeska 11.08.2015r.

41.G-2-c Największa formacja w wolnym spadaniu Kobiet – Head – Down

  • Rekord ogólny – Dzień

Wynik 4 kobiety

Agnieszka Roman, Beata Masłowska, Olimpia Patej, Izabela Pilarczyk

Klatovy Republika Czeska 11.08.2015r.

  1. G-2-c Największa formacja w wolnym spadaniu  
  • Rekord ogólny – Dzień

Wynik 100 osób

Adam Dzwonkowski, Paweł Kardyni, Radosław Kuczyński, Jarosław Labuda, Paweł Łęgowski, Marcin Piechura, Iwona Raczkiewicz, Robert Sitarz, Rafał Popławski, Tomasz Wojciechowski, Piotr Zawadka, Jarosław Bartczak, Wojciech Zbiegniewski, Dominik Budziński, Tomasz Ignaczuk, Karina Laszuk, Krzysztof Kiebała, Wiktor Jarka, Jarosław Szot, Bartosz Cisek, Sebastian Dratwa, Piotr Kut, Marcin Laskowski, Krzysztof Lewandowski, Emanuela Paczula, Maciej Michalak, Marta Molińska, Wojciech Polczyk, Grzegorz Szusta, Agata Chmielak, Laura Stachowska, Sylwia Glinka-Kielerz, Leszek Komuda, Bartosz Żukowski, Radosław Ciechański, Tomasz Rzeczkowski, Józef Kwiatkowski, Robert Przytuła, Paweł Rey, Robert Wolski, Dariusz Banaszkiewicz, Michał Barański, Maciej Brożko, Małgorzata Domżała, Tomasz Grzybowski, Martyna Kołodziejczyk, Jarosław Kargul, Zbigniew Kordzikowski, Mariusz Król, Paweł Michalski, Marek Nowakowski, Janusz Paliszek-Saładyga, Izabela Pilarczyk, Wojciech Schneider, Artur Romańczuk, Tomasz Prusak, Krzysztof Szopiński, Beata Masłowska, Maja Ważniewicz, Piotr Sybilski, Agnieszka Roman, Bartłomiej Ryś, Kinga Komorowska, Agata Beling, Anna Barańska, Markiz Białecki, Agnieszka Bołdak, Rafał Filus, Piotr Hauss, Radosław Halicki, Maciej Król, Maciej Machowicz, Marcin Szot, Katarzyna Szymańska, Karolina Papaj, Olimpia Patej, Bartosz Staśkiewicz, Konrad Sułowski, Krzysztof Jakoniuk, Katarzyna Witkowska, Dariusz Filipowski, Sebastian Matejek, Wojciech Artych, Marek Banach, Grzegorz Ciesielski, Tomasz Witkowski, Piotr Góralski, Anna Ignaczak, Witold Kielerz, Janusz Kucharski, Andrzej Samulak, Marcin Seń, Arkadiusz Szczebiot, Szymon Szpitalny, Marcin Glinka, Mariusz Koba, Artur Karwowski, Krzysztof Szewerna, Krzysztof Wiśniewski, Amelia Bobowska.

Klatovy Republika Czeska 13.08.2015r.

  1. G-2-c Największa formacja w wolnym spadaniu Head – Down
  • Rekord ogólny – Dzień

Wynik 13 osób

Tomasz Wojciechowski, Marek Sobiecki, Olimpia Patej, Grzegorz Szusta, Rafał Popławski, Marek Nowakowski, Radosław Kuczyński. Marcin Seń, Dominik Grajner, Jarosław Banasiewicz, Grzegorz Kowalik, Beata Masłowska, Maciej Michalak

Piotrków Trybunalski 25.09.2015r.

  1. IN DOOR VFS Najdłuższa sekwencja
  • Rekord ogólny w dzień na zawodach

Wynik 32 sekwencje

Uczestnicy

Dariusz Filipowski, Sebastian Matejek, Rafał Popławski, Damian Piotr Bereda

Praga 24.10.2015r.

  1. G-2-c Największa formacja sekwencyjna w wolnym spadaniu.
  • Rekord ogólny – Dzień

Wynik 28 Way 2 sekwencji

Marek Nowakowski, Zbigniew Kordzikowski, Sylwia Glinka-Kielerz, Tomasz Ignaczuk, Tomasz Wojciechowski, Maja Ważniewicz, Anna Ignaczuk, Witold Kielerz, Radosław Ciechański, Anna Barańska, Maciej Król, Iwona Raczkiewicz, Dariusz Banaszkiewicz, Małgorzata Domżała, Wojciech Schneider, Artur Romańczuk, Kinga Komorowska, Emanuela Paczulla, Marcin Seń, Laura Stachowska, Tomasz Grzybowski, Rafał Popławski, Karina Laszuk, Anna Ciechońska, Marcin Glinka, Paweł Kardyni, Piotr Sibilski, Janusz Kucharski

Piotrków Trybunalski 30.10.2015r.

  1. G-1  Indywidualne skoki w konkurencji Wingsuit Flying.
  • Rekord ogólny – Dzień – Na zawodach

Największa prędkość  324,4 km/h

Dawid Winczewski.

UK National Championship of Wingsuit Performance & Acrobatics, Netheravon UK 27.05.2017r

  1. G-2-c Największa formacja sekwencyjna w wolnym spadaniu.
  • Rekord ogólny – Dzień

Wynik 30 way 2 sekwencje

WITOLD KIELER, TOMASZ WOJCIECHOWSKI, ŁUKASZ BRYŁA, TOMASZ DROZDEK, MICHAŁ SIELSKI, PIOTR SIBILSKI, JAROSŁAW LABUDDA, KRZYSZTOF SZOPIŃSKI, MACIEJ KRÓL, ARKADIUSZ MIKULICA, BARTEK DYJECIŃSKI, ARKADIUSZ SZCZEBIOT, TOMASZ PRUSAK, KRZYSZTOF SZAWERNA, BARTEK RYŚ, RADOSŁAW CIECHAŃSKI, JANUSZ KUCHARSKI, WOJCIECH ARTYCH, MARKIZ BIAŁECKI, MACIEJ NAUMIUK, KARINA LASZUK, TOMASZ IGNACZUK,  SYLWIA GLINKA-KIELER, MARCIN LINKIEWICZ, PIORT HUK, RAFAŁ POPŁAWSKI, PIOTR GÓRALSKI, ROBERT LEKI, KATARZYNA ARTYCH, AGATA CHMIELAK.

Piotrków Trybunalski 13.09.2017r.

48. G-1d  Rekordy w najdłuższej sekwencji w tunelu Mężczyzn Indoor VFS

Rekord ogólny – Dzień- Na zawodach w formacji 4-o osobowej

Dariusz Filipowski
Sebastian Matejek
Piotr Bereda
Rafał Popławski

Ilość formacji wykonanych w jednej kolejce  43

Montreal/Laval data 21-10-2017 r.

49. G-1 Rekord Polski w konkurencji CP Dystans.

Wrocław Szymanów 05.07.2018r. – 7th FAI World Canopy Piloting Championships

Sebastian Dratwa 132,08 m

– 7th FAI World Canopy Piloting Championships

7th FAI World Canopy Piloting Championships

50. G-1 Rekord Polski w konkurencji CP Speed

Wrocław Szymanów 05.07.2018r. –  7th FAI World Canopy Piloting Championships

Sebastian Dratwa 2,209 s

51. Spadochronowy Rekord Polski w Największej Formacji Head-Down

Formacja w składzie:

Rafał Popławski, Piotr Bereda, Andrzej Burmistrzak, Grzegorz Rabczak, Mariusz Wnuk, Jarosław Banasiewicz, Maciej Michalak, Łukasz Hahn, Adam  Dzwonkowski, Radosław Kuczyński, Izabela Pilarczyk, Bartosz Zygmunt, Waldemar Suwiński, Piotr Noworol, Jakub Langowski, Krzysztof Drzyżdżyk, Marek Sobiecki.

kamerzysta: Kamil Sawicki

Data:  05.10.2018 Piotrków Trybunalski

Klasa rekordu: 2 VFS Head Down Largest Formation Record. Wynik:  7 osób.