To był owocny sezon, medale z Mistrzostw Świata, na to czekaliśmy wiele lat. W dodatku w dyscyplinach nowych, w których co prawda mieliśmy osiągnięcia ale nie tej rangi.

Bez wątpienia najważniejszym osiągnięciem był srebrny medal Dawida Winczewskiego na Mistrzostwach Świata. Ten świetny zawodnik zapowiadał się już dawno na dobrego zawodnika. Uporem, ciężką pracą doszedł do wysokiej pozycji w rankingu zawodników dotowanych przez sponsorów. Sam płacąc za swoje przygotowania do sezonu oraz starty w najważniejszych zawodach rangi światowej.

SUPER, oby tak dalej.

1. Dawid Winczewski – Srebrny medalista Mistrzostw Świata w Wingsuit Flying 2021, które odbyły się w Tanay (Rosja). Wraz z drużyną zdobył również na tych zawodach medal brązowy. Rekordzista kraju, Europy, świata.
  2. No Mercy – Drużyna Formation Skydiving 4-way NO MERCY z kamerzystą Marcinem Zimnowłodzkim – zdobyła brązowy medal na 24 Mistrzostwach Świata w Formation Skydiving 2021, w Tanay (Rosja). W tym roku zdobyła również srebrny medal na Spadochronowych Mistrzostwach Polski FS- 4.
  1. Drużyna Wingsuit Flying – Po raz pierwszy w historii tej dyscypliny sportu spadochronowego polska drużyna Wingsuit, w składzie: Dawid Winczewski, Jakub Juszczak, Janusz Paliszek zdobyła brązowy medal na 3 Spadochronowych Mistrzostwach Świata w Wingsuit Flying 2021, które odbyły się w Tanay (Rosja).

To najważniejsze z tych osiągnięć.

Pozostałe to:

1. Irena Paczek-Krawczak – Złoty medal w indywidualnej klasyfikacji generalnej Pucharu Europy Wschodniej (East European Accuracy Cup) po 5 rundach rozgrywanych w spadochronowej celności lądowania w pięciu krajach: Bułgarii, Mołdawii, Polsce, Rumunii i na Węgrzech, w tym:
  • I miejsce, z wynikiem 7 cm Pucharu Europy Wschodniej w Krakowie
  • I miejsce z wynikiem 13 cm Pucharu Europy Wschodniej w Bułgarii
  • II miejsce w finałowej rundzie Pucharu Europy Wschodniej na Węgrzech z wynikiem 7 cm
  • Złoty medal w drużynowej klasyfikacji generalnej Pucharu Europy Wschodniej (East European Accuracy Cup).
  1. Ewa Wesołowska – Zdobyła w tym roku trzy medale brązowe indywidualnie w zawodach Pucharu Europy Wschodniej (East European Accuracy Cup):
  •  – EEAC Kraków 2021;
  •  –  EEAC Montana 2021;
  •  – EEAC Brasov 2021).
  • oraz drużynowo dwa medale złote:
  • – EEAC Montana 2021 r.
  • Aktualna Spadochronowa Mistrzynią Polski, zdobywając złoty medal podczas 57. Spadochronowych Mistrzostw Polski w Celności Lądowania, Chrcynno, w dniach 07-10.09. 2021 r.
  1. Kraków Wawel – W roku 2021 r. zespół (w składzie Irena Paczek-Krawczak, Ewa Wesołowska, Artur Gosiewski, Kamil Wójciak) wywalczył po raz pierwszy w historii pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej the East European Accuracy Cup, Irena Paczek-Krawczak po raz drugi z rzędu była na pierwszym miejscu w całorocznych zmaganiach, a Kamil Wójciak jako pierwszy Polak w historii zajął miejsce na podium również w klasyfikacji indywidualnej (III miejsce).

Na sukcesy w całorocznej klasyfikacji generalnej Pucharu Europy Wschodniej w Celności 2021 złożyły się medale zdobyte w ciągu całego roku w poszczególnych zawodach:
– klasyfikacja drużynowa: dwa złote, jeden brązowy;
– klasyfikacje indywidualne: dwa złote, jeden srebrny, trzy brązowe.