31 lat  temu, w maju,  powstał specjalny projekt dla dla telewizyjnego odcinka  o nazwie The Ultimate Challenge. Dwa dwupłatowce lecące w szyku, w pionowym nurkowaniu w kierunku ziemi, utrzymujące swoje pozycje za pomocą drogua.

Skoczkowie: KevinDonnelly i JimWallace opuścili każdy swój samolot i polecieli do drugiego dwupłatowca, lądując po skoku spadochronowym, nigdy nie używając spadochronu. To był niesamowity wyczyn, który zainspirował skoczków RedBulla. Próbowali to zrobić bez pilota w samolocie, gdy wyszli, aby zmienić samolot i użyli bardzo innowacyjnego hamulca pneumatycznego zamiast drogue.

W 1991 roku Norman Kent i Tom Sanders byli w trzecim samolocie. Wyszli, gdy dwupłatowce nurkowały, aby uzyskać materiał filmowy z powietrza. Wszystkie kamery w obu samolotach zostały uruchomione za pomocą przełączników zamontowanych w tablicy rozdzielczej samolotów.

Jim Wallace i Kevin Donnelly wykonali ten niesamowity wyczyn kaskaderski za pierwszym razem! Filmowanie w 1991 roku było jednym z najtrudniejszych wyzwań filmowych w karierze Toma Sandersa. Ten specjalny program kaskaderski był świetną reklamą dla naszego sportu.

Załączone zdjęcia pokazują Gerry’ego, Jima i Kevina z różnych skoków.

Źródło: Strona Toma Sandersa