Spadochronowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2004 rok-  Agnieszka Kosk zdobyła dwa medale, złoty w konkurencji celności lądowania Juniorek oraz brązowy w klasyfikacji ogólnej, Paweł Jankowski zdobył medal brązowy w konkurencji celności lądowania Juniorów.

ANITA WODKOWSKA – dawniej AGNIESZKA KOSK

W ciągu 20 lat w sporcie spadochronowym zdobyła 34 medale:

na Spadochronowych Mistrzostwach Świata: 1 złoty,  1 brązowy;

Spadochronowych Mistrzostwach Europy: 2 złote, 2 srebrne, 5 brązowych; Pucharach Świata w celności lądowania: 3 złote w klasyfikacji seniorek, 2 brązowe;

Pucharach Europy w celności lądowania: 1 złoty w klasyfikacji seniorek, 1 srebrny w klasyfikacji seniorek, 1 srebrny w klasyfikacji juniorów (w klasyfikacji łącznej z mężczyznami), 5 brązowych w klasyfikacji juniorów;

Zawody międzynarodowe: 6 złotych, 5 brązowych;

Spadochronowych Mistrzostwach Polski:6 złotych w klasyfikacji juniorów, 1 złoty w klasyfikacji seniorek, 3 srebrne w klasyfikacji seniorek, 3 brązowe w klasyfikacji seniorek, 2 brązowe w klasyfikacji juniorów.

Dwukrotnie znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych sportowców lotniczych w plebiscycie organizowanym przez Skrzydlata Polskę i Ministerstwo Obrony Narodowej. Posiada mistrzowską klasę sportową.