Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks serdecznie zaprasza na IV Leszczyńskie Zawody Spadochronowe Leszno 2019, które zostaną rozegrane w dniach 5–6 października 2019 r. na  lotnisku Leszno, ul. Szybowników 28. Odprawa zawodników w dniu 5 października o godzinie 8:30.

Podczas zawodów rozgrywana będzie konkurencja – skoki spadochronowe na celność lądowania. Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna dla spadochronów celnościowych oraz indywidualna dla spadochronów „szybkich”. Skoki odbywać się będą z samolotu Cessna 206, z wysokości 800-1000m.

W zawodach mogą uczestniczyć skoczkowie nie wymagający nadzoru instruktora, posiadający komplet dokumentów wynikających z przepisów lotniczych. Zawodnicy muszą być wyposażeni w zestaw spadochronowy z AAD wraz z ważną dokumentacją.

Opłaty – cena za skok 60PLN. Organizatorzy przewidują rozegranie do 6 kolejek skoków.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres lssfeniks.zarzad@gmail.com lub telefonicznie – Bartek Miara 603-301-198 do dnia 30 września 2019r.

Termin rezerwowy to 12–13 października 2019 r. O ewentualnej zmianie terminu zawodów na rezerwowy, osoby które prześlą zgłoszenie zostaną poinformowane drogą elektroniczną najpóżniej w dniu 4 pazdziernika do godziny 12:00.

Zapraszamy na lotnisko Leszno do podziwiania bardzo widowiskowej dyscypliny i do kibicowania skoczkom podczas czwartej edycji Leszczyńskich Zawodów Spadochronowych.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.  Źródło: Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks